memurlar-evden-eve-nakliyat

Kayseri evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen memurlar evlerini çok uygun fiyatlara taşıyabilirler. Kayseri’ bulunan evden eve nakliyat firmaları memurlara ev taşıma ücreti sunarken taşınacak evdeki eşyaların duruma ve eşyaların yüklenip boşaltılacağı katlara bakarak fiyat bilgisi sunarlar. Bu seçenek memurların evlerini ucuza taşıması için etki eden bir faktör değildir. Kayseri evden eve nakliyat firmaları için şehirler arası ev taşıma taşımada en önemli etken kilometredir.

Örneğin evinizi Kayseri’den İstanbul’a taşımanız gerekiyor diyelim. Kayseri İstanbul arası ortalama 772 kilometredir. Evden eve nakliyat firmaları kilometreniz ne kadar yüksek ise o kadar yüksek fiyatı size sunar. Örneğin X evden eve nakliyat firması evinizi Kayseri’den İstanbul’a götürmek için size örneğin 4.000 TL fiyat verdi diyelim. Bu 4.000 TL fiyatı size veren X firması Kayseri’den İstanbul’a evinizi taşıdıktan sonra aracının Kayseri’ye boş dönebilme ihtimaline karşı yüksek fiyat vermektedir. Eğer ki X firması İstanbul’dan Kayseri yada çevre illerine aracına yükleyebilecek bir ev eşyası daha bulursa evinizi daha uygun fiyatlara götürebilir.

İşin özüne gelirsek; evinizi ucuza taşımak için en az 1 hafta önceden evden eve nakliyat firmasına bilgi veriniz. Evden eve nakliyat firmasına 2.ci bir ev eşyası bulup maliyetleri düşürmek için fırsat tanıyın. Evden eve nakliyat firmasını hemen arayıp yarın taşınmam gerek derseniz yüksek fiyatlar alırsınız. Ama 1 hafta önceden bilgi verir nakliyat firmasına dönüşü için eşya bulma fırsatı sunarsanız Kayseri İstanbul arası ev taşımada en az 1.000 TL düşük fiyat alırsınız. Ayrıca evden eve nakliyat firmalarının aracları 3 ev eşyası alabilecek kapasitede olur genel itibarı ile. Örneğin evden eve nakliyat firması size eşyalarınızı yükledikten sonra bir ev eşyası daha yüklüyeceğim derse size ona uygun fiyat vericektir. Eğerki araca sadece kendi eşyalarınızın yüklenmesini isterseniz ve araca başka araca yüklenmesine izin vermezseniz yüksek ihtimalle nakliyat firması size yüksek fiyat sunucaktır. Tamamen sizin tercihinize bağlı bir durumdur. Eşyalarınızın yüklü olduğu araca bir başka eşya yüklenmesine izin verebilir yada vermeyebilirsiniz. İzin verirseniz dahi eşyalarızın karışma kaybola ihtimalı söz konusu değildir. Nakliyat firmaları bu konuda uzman olmaktadır. Ayrıca araçlarda bulunan çelik kasalar buna göre yapılmıştır.

Umarız bu yazımızda memur arkadaşlara evlerini ucuza taşıma konusunda yardımcı olabilmişizdir. Kayseri evden eve nakliyat firmalarına yazımızda dediklerimizi uygulayarak uygun fiyatlara evinizi taşıyabilirsiniz.