koli-bant-strec-satisikoliKardelen Nakliyat olarak ev taşımak isteyen müşterilerimizi koli ve bant bulma derdinden kurtarıyoruz. Evinizi taşınmadan önce evinizde bulunan ufak tefek eşyalarınızın paketlenmesi gereklidir. Evinizde bulunan eşyaları paketlemenin en iyi yolu ise kolilere koymaktır. Kolilere koyduğunuz eşyaları gazeteler ile desteklemeniz gerekmektedir. Koli içine koyduğunuz eşyaları gazete kağıtları ile desteklemezseniz nakliyat firması kolilerinizi taşırken eşyalarınızın kırılma ihtimali yüksektir. Kolilerin ağzını kapatıcağınız bantın kalitesi ise yine çok önemlidir. Kalitesiz koli bantları ile kolilerin taşınma esnasında açılma ihtimali yüksektir. Burada amaç tamamen eşyalarınızın zarar görmeden taşınması içindir.

kayseri-koli-bant-strecKayseri evden eve nakliyat firmaları arasında müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Kardelen Nakliyat sizlere uygun fiyatlara 1. sınıf koli ve bant satışı yapmaktadır. 2. sınıf koli ve bantların yırtılma olasılığı yüksektir. Nakliye firması kolilerinizi taşırken zarar görmemesi için 1.ci sınıf koli ve bant tercih edilmelidir. Ayrıca firmamız koli içine destekleme amacı ile konulan gazetelerin satışında yapmaktadır.

Koli satın almak yada koli fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir koli satışı hakkında her türlü bilgi ve desteği alabilirsiniz. Firmamızı tercih etmeniz durumunda kolilerinizi dilerseniz evinize kadar getirilir.