kayseri-garantili-sigortali-ev-tasima

Eviniz taşınırken eşyalarınızın sigortalı ve garantili taşınmasını her müşteri ister. Kayseri`de bulunan evden eve nakliyat firmalarının hemen hemen hepside evinizi sigortalı taşıyacağını söyler. Peki siz Kayseri`de bulunan evden eve nakliyat firmalarının yapmış olduğu sigorta hakkında ne kadar bilgilisiniz. İşte bu yazımıza ev taşımacılığında sizleri garanti ve sigorta hakkında bilgilendirip en güvenli şekilde taşınmanızı sağlayacağız.

Ev taşıma sigortası 2 çeşittir. 

  1. Şehir içi ev taşıma sigortası
  2. Şehirler arası ev taşıma sigortası

 

Şehir içi ev taşıma sigortası

Kayseri evden eve nakliyat firmaları şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinde sigorta yapmaz. Yani Kayseri`de şehir içinde eviniz taşınacaksa evinizin sigortalı taşınması imkansızdır. Bazı evden eve nakliyat firmalarının taşırız demesine inanmayın. Çünkü şehir içi ev taşımaya sigorta poliçesi yapan hiç bir sigortası acentesi bulunmamaktadır. Peki Kardelen Nakliyat şehir içi taşımacılıkta sigorta hizmeti veriyormu ? Kardelen Nakliyat şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinde firma garantisi vermektedir. Firma garantisi şu şekilde olmaktadır. Kardelen Nakliyatı tercih etmeniz durumunda eşyalarınız firma garantisi altında bulunur. Yeni eşyalarınız taşınırken örneğin mobilyanız zarar görürse zarar gören parçayı alıyoruz en kısa süre içinde yenisini yaptırıp evinize getiriyoruz. Zarar gören eşyanın tamiratı yada yeniden alınması mümkün değilse eşyanın eşya bedelini ödüyoruz. Kardelen Nakliyat vermiş olduğu sözlerin arkasında 2003 bu yana durmaktadır. Hiç bir müşterimizi mağdur etmemiş olmamanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Şehirler arası ev taşıma sigortası

Kayseri`den diğer illere evden eve nakliyat hizmetinde araç içinde bulunan bütün eşyalar sigortalıdır. Zarar görmesi halinde eşya bedeli tarafınıza ödenir. Kardelen Nakliyat şehirler arası taşımacılıkta 50.000 TL ye kadar sigorta yapmaktadır.

 

 

http://kardelennakliyat.com/wp-content/uploads/2016/08/kayseri-garantili-sigortali-ev-tasima.jpghttp://kardelennakliyat.com/wp-content/uploads/2016/08/kayseri-garantili-sigortali-ev-tasima-150x150.jpgYetkiliHizmetler
Eviniz taşınırken eşyalarınızın sigortalı ve garantili taşınmasını her müşteri ister. Kayseri`de bulunan evden eve nakliyat firmalarının hemen hemen hepside evinizi sigortalı taşıyacağını söyler. Peki siz Kayseri`de bulunan evden eve nakliyat firmalarının yapmış olduğu sigorta hakkında ne kadar bilgilisiniz. İşte bu yazımıza ev taşımacılığında sizleri garanti ve sigorta hakkında bilgilendirip...