evden-eve-nakliye

Merhaba bu yazımızda Kayseri evden eve nakliyat firmalarının vermiş olduğu evden eve nakliyat hizmeti hakkında detaylı bilgi verip sizleri Kayseri evden eve nakliyat firmalarının hangi eşyaları taşıdığını, hangi eşyaları taşımadığını yazılı olarak anlatmaya çalışıcağız. Öncelikle bilmeniz gerekir ki evden eve nakliyat hizmeti almadan önce evinizde bulunan eşyaların eksiksiz olarak Kayseri evden eve nakliyat firmasına anlatmanız gereklidir. Çünkü Kayseri evden eve nakliyat firmaları evinize gelmeden önce sizin belirtmiş olduğunuz eşyalara göre çalışma ekibi, ambalaj ve araç getirir. Eğer nakliyat firmasına anlatmadığınız eşya varsa evinizde evinizin taşınması imkansız hale gelebilir.

Evinizde eğer aşağıda sıralamış olduğumuz eşyalar varsa ve taşınması gerekiyorsa mutlaka Kayseri evden eve nakliyat firmasına söyleyiniz.

  1. Çelik Para Kasası
  2. Piyano
  3. Gömme Dolap
  4. Bilardo Masası
  5. Pinpon Masası
  6. Heykel ( Büyük Boy )

Eğer ki yukarıda yazılan eşyalardan evinizde var ise bunu mutlaka Kayseri evden eve nakliyat firmasına söyleyiniz. Çünkü yukarıda yazılı olan eşyaların taşınması özel işçilik gerektiren eşyalardır. Kayseri evden eve nakliyat hizmetinde ise özel işçilik vermek ekstra ücret demektir. Evinizin taşınacağı gün evinize gelen nakliyat firması örneğin evinizde piyano görürse sizden doğal olarak ekstra ücret ister.

Taşınması özel işçilik gerektiren eşyalarınızı mutlaka Kayseri evden eve nakliyat firmasına bildiriniz. Özel işçilik gerektiren eşyalarınızı evden eve nakliyat firmasına söylerseniz ona göre fiyat almış olursunuz. Kayseri evden eve nakliyat firmasıda eşyalarınıza göre çalışma ekibi, ambalaj, ve araç gönderir. Bu şekilde sorunsuz bir taşıma elde edersiniz, aksi takdirde taşıma günü hem siz hem evden eve nakliyat firması büyük sıkıntı çeker.

Kayseri’nin en iyi evden eve nakliyat firması Kardelen Nakliyat evinizde bulunan özel eşyalarınız için profesyonel taşımacılık hizmeti verir. Sunmuş olduğu bu hizmet sigortalı ve garantilidir. Ayrıca firmamız özel eşyalarınızın taşınmasında size en ekonomik fiyatı sunar. Firmamız ile iletişime geçerek özel eşyalarınızın taşınması için görüşebilirsiniz.