kayseri-depolama-hizmeti

kayseri-esya-depolamaBazı müşterilerimiz bazı sebeplerden ötürü eşyalarını yanında götürmeyip depolamak isterler. Kardelen Nakliyat olarak Kayseri’de depolamak istediğiniz eşyaları kendi depolarımızda istediğiniz süre içerisinde depoluyoruz.

Depolama Hizmeti Tam olarak Nedir ?

Firmamızı tercih etmeniz durumunda evinizde yada ofisinizde bulunan eşyalarınızı paketliyoruz. Paketlenen eşyalarınız aracımıza yüklenerek depolama alanına getirilir. Depoya konulan eşyalarınız yerleştirildikten sonra çürüme yapmaması için eşyaların hava alacak şekilde yerleşimi yapılır.

Depolama Süresi Ne Kadar ?

Tamamen sizin tercihinize bağlı bir durumdur. İster 1 aylık ister 3 yıllık depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Depolama Yerine Eşyalarım Sığar mı ?

Depolama alanlarımız 5+1 ev eşyası alıcak kapasitededir.

Eşyaların çalınır yada yangında yanarsa ?

Depolanan eşyalarınız sigorta kapsamındadır. Çalınması yada yangında yanması durumunda sigorta tarafından zararınız karşılanır. Firmamız depolanan eşyalarınız için 70.000 TL’ye kadar sigortalama yapar.

Depolama hizmetinin ücreti nedir ?

Depolama hizmeti tamamen eşyaların az yada çok olmasına bağlı olarak değişkenlik gösteren bir hizmetimizdir. Ayrıca 1 aylık kiralama ile daha uzun süreli kiralamalar arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Kesin ve net olarak fiyat bilgisi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişim geçebilirsiniz.

http://kardelennakliyat.com/wp-content/uploads/2016/09/kayseri-esya-depolama-1024x681.pnghttp://kardelennakliyat.com/wp-content/uploads/2016/09/kayseri-esya-depolama-50x50.pngYetkiliHizmetler
Bazı müşterilerimiz bazı sebeplerden ötürü eşyalarını yanında götürmeyip depolamak isterler. Kardelen Nakliyat olarak Kayseri'de depolamak istediğiniz eşyaları kendi depolarımızda istediğiniz süre içerisinde depoluyoruz. Depolama Hizmeti Tam olarak Nedir ? Firmamızı tercih etmeniz durumunda evinizde yada ofisinizde bulunan eşyalarınızı paketliyoruz. Paketlenen eşyalarınız aracımıza yüklenerek depolama alanına getirilir. Depoya konulan eşyalarınız yerleştirildikten sonra...