Kardelen Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşıma öncesi ve taşıma sonrası mağdur olmamanız adına bilmeniz gerekenleri aşağıda soru cevap şeklinde bulabilirsiniz.

Evden Eve taşımacılık ne kadar sürer ?

Taşımacılık zamanı oda,eşya ve kat sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Evden eve nakliyat fiyatları ev içerisinde bulunan eşyaların yoğunluğu, çalışacak nakliye personel sayısı, kullanılacak olan ambalaj malzemesi miktarı, eşyanın alınacağı kat durumu ve eşyanın gideceği mesafeye bağlı olarak fiyatlar belirlenir.

Şehir İçi Şehir Dışı Yetki Belgeleriniz Var Mı?

Her taşıma hizmeti veren firmaların Ulaştırma Bakanlığı tarafından belirli stadartlar dahilinde verilen K1-K3 ev eşyası taşıma yetki belgelerinin olması gerekmektedir. Yetki belgesi olmayan firmar ciddiyetsiz ve korsan taşımacılık firmaları olarak nitelendirebiliriz.

 

Elemanlarınız Firma Bünyesinde Çalışan Maaşlı Elemanlar Mı?

Kardelen evden eve nakliyat bünyesinde çalışan tüm elemanlarımız sigorta kapsamında ve firmamız bazında çalışan elemanlardır. Sağdan soldan duraklardan, kahvehanelerden toplama elemanlar değildir

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Veriyor Musunuz?

Evet efendim asansörlü taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. 15 Kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansörlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Araçlarınız Kapalı Çelik Kasa Nakliye Araçları Mı?

Taşımacılık araçlarımızın hepsi son model nakliye araçlarıdır. Üstü kapalı ve kasa içinin mobilyalı olması ile eşyanın taşınma sırasında hiçbir zarar görme olasılığı neredeyse imkansızdır. Araçlarımızın bakımı deneyimli personellerimiz ve yetki servisler tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda firmamız bünyesinde hiçbir nakliye aracı eski model değil tamamen yeni model taşımacılık araçlarıdır.

 

Taşımacılık Bünyesinde Müşterilerinize Sunmuş Olduğunuz Hizmetler Neler?

Ev nakliyat Bursa firması olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet alanları evden eve nakliyat, ev eşyası depolama, gümrükleme, parça eşya taşımacılık, asansörlü nakliyat, gümrükleme alanlarında müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

 

Taşınma Sırasında Eşyalarıma Zarar Gelir İse Ne Yaparım?

Taşınma öncesinde ücretsiz olarak evinize göndermiş olduğumuz eksper ev eşyalarınız inceler. Yapılan inceleme sonunda hizmet detayı hakkında detaylı bilgi verilir ve eğer müşterimiz ile anlaşma sağlanır ise çift nüshadan oluşan nakliye sözleşemesi ve sigortası ile eksperimizin evinizdeki görevi tamamlanır. Taşınma sırasında eğer eşyanız zarar görür ise firmamız tarafından karşılanır. Eğer ki eşya taşınırken eşyanın başka kişiler tarafından çalınması, zarar görmesi gibi durumlarda sigorta firması tarafından 60.000 TL’ye kadar karşılamaktadır.