Kardelen Evden Eve  Nakliyat olarak evini taşıyacak olan herkese %20 indirim sunuyoruz.

Kayseri’de nakliyat konusunda uzman olan firmamız profesyonel taşıma ekibi ile eşyalarınızı profesyonel bir şekilde taşınacak yeni evinize nakliyesini sağlamaktadır.

Sigortalı ve garantili taşımacılık yapan Kardelen Evden Eve Nakliyat, kaliteli taşıma sistemi, ambalajlı taşıma, asansörlü taşıma gibi çeşitli taşıma teknikleri kullanmaktadır, sizin ihtiyacınıza göre hizmet veriyor ve %100 müşteri memnuniyet sağlıyoruz. Sizde hem kaliteli taşımadan hem de Kayseri deki  olan herkese %20 indirimden faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.  Kardelen Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimiz sayesinde Kayseri’de en çok tercih edilen firma olmaktan çok mutluyuz.

Ev taşımak için özel tasarlanmış araçlarımız ile 10. yılımıza teknolojiden sonuna kadar faydalanarak giriyoruz. Firmamız yetkin personeli ile Kayseri evden eve nakliyatta en çok tercih edilen firmadır. Nakliyat öncesinde ekspertiz evinize gelir ve gerekli değerlendirmeyi yaptıktan sonra gerekli ekipman ve araçları not ederek taşıma gününde taşımanın daha hızlı ve güvenli yapılmasını sağlar. Nakliyat öncesi paketleme ve taşıma işleminiz titizlikle gerçekleşmektedir ve işi profesyonel  ekip arkadaşlarımız ile taşınma işleminiz kaliteli ve titizlikle yapılmaktadır.