İstenildiği takdirde size ait özel ürün/ürünlerinizi saklamaya yarayan, sadece size özel bir anahtarı bulunan, rutubetten uzak, taşınabilir, sigortalı bir depolama hizmeti sunmaktayız.
Size özel veya şirketinizin kıymetli evraklarınızı, boş para kasalarınızı, dosyalarınızı, arşivlerinizi, aletlerinizi, makinelerinizi, her türlü ürün/ürünlerinizi; rutubetsiz, özel güvenlikli, duman dedektorlu,yangına,sele ,hırsızlığa, deprem ve doğal afetlere karşı sigortalı, 7 gün-24 saat kesintisiz CCTV kamera sistemi ile kayıt yapılan depomuzda ister şirketinize/firmanıza, isterseniz size özel taşınabilir kilitli depo sistemi ile, yada isterseniz açık veya paletli depolama sistemi ile gönül rahatlığıyla Sigorta güvencesi ile depolayabilir, ayrıca nakliye hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 

Böylelikle; işyerlerinizde, ofis/büro/şirket veya fabrikanızda, yer işgal eden fazla eşya/ürün/ürünlerinizden kurtularak;işyerinize daha rahat ve öncelikli kullanılabilir bir alan yaratmış olursunuz.

İstenildiği takdirde depomuza göndereceğiniz yada göndermiş olduğunuz ürün/ürünlerinize ihtiyaç duyduğunuzda veya yeni ürün depolamak istediğinizde, nakliye hizmetleri de tarafımızdan yapılabilir.

Tarafımıza önceden haber vererek, ana depomuzda bulunan ürün/ürünlerinizi, kendi müsait zaman diliminizde ihtiyacınız doğrultusunda kullanarak, gereksinim duyduğunuz ürünü alabilir, yerine yeni ürünlerinizi koyabilirsiniz.
Öncelikle; talebiniz doğrultusunda, tarafınıza şirketimiz tarafından yetkili bir eleman gönderilerek, sizinle birlikte depolanmasını istediğiniz eşya, malzeme, ürün/ürünlerinizin yerinde tespiti yapılır.

Tespitimiz sonrasında, depolanacak ürün/ürünleriniz, açık yada paletli depolama sistemi ile depolanır.

Görevlileri tarafından alınan ürün/ürünleriniz, özenli ve güvenilir bir şekilde depomuza yerleştirilir.

Ürün/ürünleriniz sizden teslim alındığı andan, tekrar size teslim edilinceye kadar ki surede Sigorta güvencesi altında ana depomuzda güvenli bir şekilde saklanır.

YetkiliHizmetler
İstenildiği takdirde size ait özel ürün/ürünlerinizi saklamaya yarayan, sadece size özel bir anahtarı bulunan, rutubetten uzak, taşınabilir, sigortalı bir depolama hizmeti sunmaktayız. Size özel veya şirketinizin kıymetli evraklarınızı, boş para kasalarınızı, dosyalarınızı, arşivlerinizi, aletlerinizi, makinelerinizi, her türlü ürün/ürünlerinizi; rutubetsiz, özel güvenlikli, duman dedektorlu,yangına,sele ,hırsızlığa, deprem ve doğal afetlere karşı sigortalı,...