Monte Ve Demonte Hizmeti

Uzun yillardir taşıma sektöründe hizmet veren firmamız her daim kaliteli ve güvenilir hizmet ilkesini benimsemiş ve bu vizyonla çalışmıştır.

Müsterilerine her zaman 1.sınıf hizmet sunan 
Kardelen Nakliyat
,bilgilendirme departmanı tarafından verilen ücretsiz expertiz hizmetiyle müşterilerinin aklında ki tüm sorulara en sağlıklı ve güvenilir çözümleri üretmektedir.

Kardelen Nakliyat müşterilerine Evden Eve Nakliyat hizmeti dışınnda Monte Ve Demonte Hizmeti hizmeti de vermektedir. Eşyalarınız taşınmadan önce Kardelen Nakliyat’ ın ekibinde ki mobilya ustası tarafından demonte edilir ve paketleme işlemi yapılır. Daha sonra esyalar yeni yere getirildiğinde yine Kardelen Nakliyat’ ın mobilya ustaları tarafından monte edilir.

http://kardelennakliyat.com/wp-content/uploads/2012/10/demonte.pnghttp://kardelennakliyat.com/wp-content/uploads/2012/10/demonte-80x80.pngYetkiliHizmetler
Monte Ve Demonte Hizmeti Uzun yillardir taşıma sektöründe hizmet veren firmamız her daim kaliteli ve güvenilir hizmet ilkesini benimsemiş ve bu vizyonla çalışmıştır. Müsterilerine her zaman 1.sınıf hizmet sunan  Kardelen Nakliyat ,bilgilendirme departmanı tarafından verilen ücretsiz expertiz hizmetiyle müşterilerinin aklında ki tüm sorulara en sağlıklı ve güvenilir çözümleri üretmektedir. Kardelen Nakliyat müşterilerine Evden Eve...