Askılı Taşıma iki türde olmaktadır.

Ev eşyaları giyim, kuşam ve takım elbise v.b. askılı taşıma: Bu hizmet şeklinde kamyonlarımızda askılı taşıma dolapları vardır.

Her kamyonla birlikte 2 adet askılı taşıma dolabı gönderilir. 2 dolap yaklaşık 40 elbiseyi kırışmadan, ütüsü bile bozulmadan taşıyabilir.

2 . Askılı Teksil Fabrikası yük taşımada ise kamyonlarımıza askı çubuk yerlerine askı çubukları takılarak askılı tekstil taşımacılığı için hazırlanarak kamyon gönderilir. Bütün üretim askılı olarak kırışmadan üst üste konulmadan istenilen şekilde yerine ulaştırılır.

http://kardelennakliyat.com/wp-content/uploads/2012/10/askili-tasimacilik.pnghttp://kardelennakliyat.com/wp-content/uploads/2012/10/askili-tasimacilik-80x80.pngYetkiliHizmetler
Askılı Taşıma iki türde olmaktadır. Ev eşyaları giyim, kuşam ve takım elbise v.b. askılı taşıma: Bu hizmet şeklinde kamyonlarımızda askılı taşıma dolapları vardır. Her kamyonla birlikte 2 adet askılı taşıma dolabı gönderilir. 2 dolap yaklaşık 40 elbiseyi kırışmadan, ütüsü bile bozulmadan taşıyabilir. 2 . Askılı Teksil Fabrikası yük taşımada ise kamyonlarımıza askı...