kayseri-toplamali-evden-eve-nakliyat

Firmamız tarafından 2 çeşit ev taşıma hizmeti verilmektedir.

  1. Tam Toplamalı Ev Taşıma
  2. Yarı Toplamalı Ev Taşıma

Tam toplamalı ev taşıma hizmetinde özel eşyalarınız haricinde evinizde bulunan bardak, tabak, elbise, beyaz eşya, yatak odası, salon takımı gibi bütün eşyalarınız firmamız tarafından paketlenip yeni evinize taşıması yapılır. Yeni evinize taşınan eşyalarınız aynı titizlikle evin gerekli yerlerine yerleştirilir. Bu hizmetimizde mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, avize gibi söküm ve kurulum gerektiren tüm eşyalarınızın sökümü ve kurulumu yapılır.

Yarı toplamalı ev taşıma hizmetinde ise evinizde bulunan bardak, tabak, elbise, yorgan, battaniye, hurç gibi ufak tefek eşyalarınızın kolilenip paketlenmesi sizin tarafınızdan yapılır. Firmamız evinize gelerek  beyaz eşya, yatak odası, salon takımı mobilya gibi büyük eşyaların paketlemesini yapar. Sizin paketlemiş olduğunuz ufak eşyalarınız ve firmamızın paketlemiş olduğu kaba eşyalarınız firmamız tarafından yeni evinize taşıma işlemi yapılır. Yeni evinize getirilen eşyalar evinizin gerekli yerlerine ambalajından sökülerek yerleştirilir. Koli içerisinde bulunan bardak ve tabak gibi eşyalarınızın yerleştirilmesi bu hizmetimizde firmamız tarafından yapılmaz. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri evden eve nakliyat firması olarak profesyonel ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Bizden alacağınız taşımacılık yada nakliyat hizmeti firmamız tarafından ücretsiz olarak sigortalanır. Kayseri ilinde şehir içi ev taşımacılığında garantili olarak hizmet veren tek firmayız.